Září 2006

Princezna ledu

28. září 2006 v 12:46
Popis:Veselá, romantická komedie PRINCEZNA LEDU nám přináší příběh nadějné studentky Casey (Michelle Trachtenberg), jejímž snem vždy bylo dostat se na Harward. Aby získala stipendium, musí předložit přijímací komisi orientalni projekt. Rozhodne se tedy o kombinaci dvou svých vášní: fyziky a krasobruslení.

Pro poznání fyzikálních zákonitostí závodního krasobruslení však musí udělat víc než jen pozorovat spolužačky. A tak se rozhodne také závodit, aby výsledky svého projektu mohla dokázat přímo sobě samé. Její přirozený talent a píle z ní udělají nadějnou krasobruslařku. Jenže její matce se nová vášeň její dcery vůbec nelíbí. Čí sen nakonec zvítězí?

V hlavních rolích se představí Joan Cusack a Kim Cattrall. PRINCEZNA LEDU je další teenagerovskou komedií studia Disney, které natočilo i úspěšný Deník princezny.

Hapland 3

26. září 2006 v 16:39 hry

Hapland 3

Hapland 3Další díl logické pecky Hapland je tady! Vyřešíte problémy odehrávající se na jedné obrazovce a dáte věcem jejich správné pořadí? Ačkoliv to zní opravdu banálně, nedejte se tím zmást! Hapland je jednou z nejlepších logických her, které kdy vznikly. To ostatně potvrzuje nesmírná popularita prvniho či druhého dílu (pokud jste je nehráli, ihned si je jděte vyzkoušet, je to povinnost!) a početná fanouškovská základna. Vaším úkolem ve hře je tentokrát namíchat kouzelný lektvar a otevřít třetí z portálů pro záchranu Haplandu. Hodně štěstí!Hrát hru zadarmo

Hapland 1

26. září 2006 v 16:34 hry
hodnocení: Hapland (logické hry)
245.6KB
V této velmi unikátní hře máte za úkol rozsvítit obě pochodně v pravé horní části obrazovky a otevřít portál. Úlohu splníte pouze speciálním postupem, který však musíte nejprve sami vymyslet.
TOPlist tak to je prvni dil

Hapland 2

26. září 2006 v 16:31 hry
Hapland 2 (logické hry)
677.5KB
Konečně jsme se dočkali pokračování velmi populární logické hry Hapland. Ve druhém díle jsou hádanky ještě zapeklitější. Dokážete si s nimi poradit?
fakt maras.... tohle je 2 dil ale dodam jeste prvni a treti :)

změř si ho

9. září 2006 v 18:02