Říjen 2006

Super náhradník - info

29. října 2006 v 12:15
Motto: Každý má svá tajemství...
Typ filmu: Komedie Romantický
Hrají:Laura Ramsey , Channing Tatum , Amanda Bynes , Robert Torti , Julie Hagerty
Popis: Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian (James Kirk), nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). Ten ale touží po její atraktivní kamarádce Olivii (Laura Ramsey). Situace se ještě víc zkomplikuje, když se nečekaně vrátí pravý Sebastian. shes.jpg

Super náhradník

29. října 2006 v 11:48

Video 3

28. října 2006 v 14:46

video2

28. října 2006 v 14:39

Video

26. října 2006 v 15:27

něco o girls

26. října 2006 v 15:13
www.gilmorovadevcata.unas.czGilmorova děvčata vypráví příběh matky a dcery,které žijí spolu v půvabném mětečku Stars Hollow v Connecticutu.Mají mnoho přátel,lásek,úspěchů ale také problémů,se kterými si vždy s humorem poradí.Je to vlastně příběh jakoby ze života...Navíc se ve Stars Hollow nic neututlá,a tak vše,co se stane,je záležitost celého městečka - vidí si takříkajíc do talíře.Dá se dokonce říci,že tam žijí jako v rodině...zkrátka každý ví o všem...co se jen šustne...
GILMOROVA DĚVČATA
Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory. Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) jsou premiantkami místní střední školy. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka.
Alexis Bledel
Alexis Bledel se narodila 16. září 1982 v Houstnu, v Texasu. Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Jako 16 ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režosér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou.
Lauren Graham
Lauren Graham se narodila v havajském Honolulu. Její matka se jí vzdala už v pěti letech, kdy dala přednost pěvecké kariéře. Od té doby Lauren vychovával pouze otec. Původně chtěla být profesionální žokejkou, bohužel však příliš vyrostla. Se svými 175 centimetry je poměrně dost vysoká i na herečku. Po ukončení bakalářského studia angličtiny v New Yorku pokračovala na fakultě herectví na metodistické univerzitě v texaském Dallasu. Herecké štěstí však odešla hledat přímo do Los Angeles. Televizní debut si konečně odbyla v lednu 1996 v show 3rd Rock from the Sun, poté se objevila v řadě epizodních rolí (pár desítek). Opravdový herecký úspěch jí však přinesl až seriál Gilmorova děvčata - za roli Lorelei získala v srpnu 2001 cenu Family Awards.

fotky Gilmorek

26. října 2006 v 15:08
zdroj :http://nikoly.blog.cz/rubriky/gilmorova-devcata


videa - uvodni video

26. října 2006 v 14:52

basničky trochu jinak

7. října 2006 v 9:16 zajímavosti, vtipné texty
Básničky trochu jinak.
"Básničky"
óda na náš stát
Kdybych já byl barevný, měl bych život nádherný. Živil by mě český stát, já jen tančil, pil a krad. Souložil bych jako kanec a peněz měl plný ranec. Po světě pak cestoval, v Strassburgu si stěžoval. Nezabýval bych se prací, živil bych se emigrací. Příslušníci jiné rasy mají u nás zlaté časy. I ten Cikán zdivočelý ze Spiše i Pováží, houfně do Čech stěhuje se za svou černou pakáží. Vítej v zemi zaslíbené náš národní hoste! Díky tobě populace zkvalitní a vzroste....
Na přechodu.
Na přechodu pro chodce, drtí Tatra důchodce. Důchodce se vrtí, Tatra drtí,drtí. Černé brýle bílá hůl, dědek frajer neuhnul..
Ve Stromovce na akátě
Ve Stromovce na akátě visí prdel na špagátě nechoďte tam prosím vás posere vás jako nás
Včera neděle byla.
Včera neděle byla, včera byl hezký den, včera hořela škola, kdo moh hasil benzínem...
Král.
Byl jednou jeden král,
a ten se pořád smál,
venku potkal lišku,
dala mu přes dršku,
jel se podívat na dostihy,
při kouření ho přistihly,
na cestě potkal obra,
páří se sním kobra,
šel se podívat do okolí,
stráže si tam nohy holí,
byl se podívat do sklepa,
řízla ho tam pinzeta,
na zemi ležel Gross,
měl zlomený nos.
Miluju život, miluju vlast, chlapi jsou svině, ať žije CHLAST!!!
Rarita
Miloval jsem na bělidle Novákovic Katku, Novák do mě vrazil vidle, teď mám pět děr v zadku.
Dobrou chuť
Dobré ráno miláčku, nablil jsem ti do sáčku. Nezapomeň na dědu, ohřej mu to k obědu!
Zkouším najít inspiraci
Až začneš číst tuto báseň
usmívat se budeš rázem.
Jelikož mám zrovna okno
napadá mě velký hovno.
Zkouším najít inspiraci
v hip hopové recitaci.
"De fuck to ci Peneri"
samý trapný rapeři.
Silvestr
Ptala se me sestra, co chci delat na Silvestra? Ja ji rikam mila sestro, u nas bude velmi pestro. Zakoupil sem basu piv, v troube kruta voni. V televizi cekam div, zkratka jako loni.
Nebudu milovat, srdíčko mučit. Smířím se s osudem, budu se učit!!!í
Důchodce jde po ulici,uklouzne a už leží na silnici.Brzdy skřípou nohy boly,ven koukají jen kosti holý.
Bolí mě hlavička, bolí mě bříško, co ty víš o lásce žákovská knížko?
Jeden malý pískomil sebevraždě blízko byl. Oběsil se v duně na kovové struně.
Temelí se temelí, padá snížek bílý, už jsme všichni v prdeli, radiace sílí !!!
zdroj?:http://kacikuvblogisek.blog.cz/0610/troch-jinak